O našej škôlke

Kto sme

Sme súkromná materská škôlka pre deti od 18 mesiacov do 6 rokov s nástupom počas celého roka. Nachádzame sa v samostatne stojacom rodinnom dome s uzavretým dvorom a vlastným ihriskom.

Pracujeme podľa osnovy pre predprimárne vzdelávanie ISCED 0.

 

Čo robíme

Disponujeme vonkajším bazénom, ktorý je z hľadiska bezpečnosti prekrytý a uzamknutý. Detičky, ktoré budú mať záujem, ho môžu využívať počas leta. Deti si užijú aj vírivku so solinátorom, čo prospieva najmä alergikom.

Na prvom mieste je pre nás zdravie vašich detí a preto neprijímame deti na hodinovú starostlivosť. Pravidelne používame náš germicídny žiarič, ktorý čistí vzduch od baktérií.

 

Prečo my

Skúsený personál zabezpečí vašim deťom individuálny prístup z dôvodu malého kolektívu.

Fungujeme s celoročnou prevádzkou s výnimkou sviatkov a voľna počas Vianoc.

Naše princípy

Pre deti zabezpečujeme zaujímavé aktivity – výlety, bábkové divadlo, kúzelník, plavecký kurz a iné.

Spolupracujeme s lektorkou, ktorá vyučuje anglický jazyk 2x do týždňa v priestoroch škôlky.

Pravidelne spolupracujeme s detskou zubárkou a psychologičkou. Kontrolujeme zdravotný stav detí počas celého dňa, dbáme o dôsledný ranný filter detí, čím eliminujeme chorobnosť v našom zariadení.

U nás je možné uplatniť si príspevok na každý mesiac podľa zákona č.561/2008 z.z.

v

Referencie

Čo o nás hovoria spokojní rodičia

Som rada,ze som dala na svoju intuiciu a svojho syna dala do Grobceka.Aj napriek vsetkym moznym klebetam,ktore sa ku mne dostali som velmi spokojna ci uz s ucitelkami, alebo majitelmi a celym pristupom..dakujeme a fandime Vam, nedajte sa odradit.

Jana Soboličová

„Dcéra chodila do vašej škôlky tri roky, spokojná bola nielen ona, ale aj my rodičia, ďakujeme! „

Marcela Lysakova

„Perfektny napad s rozvozom deti az domov. Vasa sluzba mi usetri vela casu. Klobuk dole pred vami, ze ste taki kreativni a aj napriek problemom najst kvalitny personal vzhladom na vase vysoke poziadavky poskytujete tak kvalitnu starostlivost o nase ratolesti. Naozaj, sluzby sa nedaju porovnat ani s konkurenciou, ktora ma stabilny personal.“

Daša Debnárová Gallová